پایگاه خبری تحلیلی سینما ایران و جهان

اگر در جشنواره فجر فیلم هم داشته باشم، در این رویداد حاضر نخواهم شد


۰۱,دی,۱۳۹۶        سینمای ایران,گفتگو        بدون دیدگاه        کد خبر: 3295
سینماباز : ثریا قاسمی بازیگر مطرح سینما گفت: «اگر فیلم هم برای جشنواره فجر داشته باشم باز هم در این مراسم حضور نخواهم داشت. البته فیلمی برای جشنواره ندارم و تا این زمان پیشنهادی برای حضور در فیلمی که در جشنواره به نمایش گذاشته شود نداشتم، اما به هر حال در جشنواره حضور پیدا نمی کنم.»

فیلم «خانه کاغذی» ساخته مهدی صباغ زاده بعد از کش و قوس های فراوان و بعد مدت قابل توجهی مجوز اکران عمومی را دریافت کرد ؛ و اکنون این فیلم در سینماهای سراسر کشور به نمایش گذاشته شده است. ثریا قاسمی نیز در این فیلم هنر نمایی می کند و حضور قابل توجهی دارد»

ثریا قاسمی بازیگر مطرح سینما درباره حضور در فیلم «خانه کاغذی گفت:« مایل بودم که در اکران خصوصی این فیلم حضور پیدا کنم. اما به دلیل اینکه تهران نبودم نتوانستم در این مراسم حاضر شوم. قبل از  بازی در فیلم «خانه کاغذی» نیز با آقای صباغ زاده همکاری داشتم و تجربه کار با او را دارم. این فیلم باید زودتر از این زمان اکران می شد، اما متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت. اما امیدوارم که مردم این فیلم را دوست داشته باشند.»

او ادامه داد: «البته معتقدم دیگر حضور ستاره ها و فعالیت های رسانه ها در بازتاب خبر های یک فیلم تاثیر چندانی روی فروش آن نخواهد داشت. فیلمی که قصه داشته باشد و مردم با آن موضوع خاص ارتباط خوبی برقرار کنند. قطعا فروش خوبی خواهد داشت. راستش من خودم هنوز «خانه کاغذی» را ندیده ام و نمی توانم بگویم مردم باید این فیلم را دوست داشته باشند و برای دیدن آن حضور پیدا کنند. بلکه عقیده دارم موضوع و داستان فیلم حساس است و می تواند مردم را برای دیدن و لذت از آن ترغیب کند، شاید بسیاری از این مسائل در زندگی مردم نیز رخ داده باشد.»

بازیگر فیلم «خانه کاغذی» درباره جشنواره سی و ششم گفت: «اگر فیلم هم برای جشنواره فجر داشته باشم باز هم در این مراسم حضور نخواهم داشت. البته فیلمی برای جشنواره ندارم و تا این زمان پیشنهادی برای حضور در فیلمی که در جشنواره به نمایش گذاشته خواهد شد نداشتم. به هر حال در جشنواره حضور پیدا نمی کنم.»

علی پاکزاد 

منبع خبر: سینما سینما
برچسب‌ها
نظرات کاربران

نظر دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

سینما باز

آدرس : میدان فردوسی - خیابان شهید موسوی - خیابان بهبهان - پلاک 11

تلفن : 88594213

فاکس : 88594215

info@cinemabazi.com

کلیه حقوق مادی و معنوی برای سینما بــاز محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب