پایگاه خبری تحلیلی سینما ایران و جهان

حجت‌الله ایوبی، قائم مقام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد


۰۶,دی,۱۳۹۶        خبر        بدون دیدگاه        کد خبر: 3409
سینما باز:شهردار تهران در حکمی حجت‌الله ایوبی را به عنوان قائم مقام معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی، شهردار تهران، به پیشنهاد رضا صالحی امیری، حجت‌الله ایوبی را به عنوان قائم مقام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب کرد.

در بخشی از حکم نجفی خطاب به ایوبی آمده است: «انتظار می‌رود ضمن هماهنگی و معاضدت با معاون محترم در چارچوب ماموریت‌های شهرداری تهران و حیطه اختیارات با بهره‌گیری حداکثری از ساختارهای اجتماعی شهر و شهرداری برای تحقق افزایش امید، جلب مشارکت شهروندان و شکوفایی شهر تهران تلاش نمایید.

بی‌تردید سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی، نظارت و ارزیابی دقیق علمی و اجرایی برنامه‌های سالانه حوزه اجتماعی و فرهنگی در جهت ارتقاء سرمایه‌های اجتماعی و فرهنگی می‌تواند به بسط و گسترش هرچه بیشتر مشارکت شهروندان در حل مسائل شهر کمک نماید.

همچنین تحقق مدیریت یکپارچه فرهنگی و اجتماعی در سایه تعامل مناسب و سازنده با واحدهای مختلف شهرداری و سایر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت‌های آن‌ها می‌تواند، یاری‌گر نهاد شهرداری تهران در پیشبرد اهداف و وظایف قانونی متناسب با انتظار شهروندان باشد.»

منبع خبر:بانی فیلم
نظرات کاربران

نظر دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

سینما باز

آدرس : میدان فردوسی - خیابان شهید موسوی - خیابان بهبهان - پلاک 11

تلفن : 88594213

فاکس : 88594215

info@cinemabazi.com

کلیه حقوق مادی و معنوی برای سینما بــاز محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب