پایگاه خبری تحلیلی سینما ایران و جهان

ساخت تله فیلم نوروزی «پایتخت»، تحت الشعاع درگذشت خشایار الوند


۱۲,اسفند,۱۳۹۷        تلویزیون        بدون دیدگاه        کد خبر: 4840
سینماباز

خبر درگذشت خشایار الوند به قدری شرایط روحی تیم تولید «پایتخت» را به هم ریخته که شنیده ها حاکی از آن است ساخت تله فیلمی که وعده آن را تهیه کننده و تلویزیون به مخاطبان این مجموعه برای شب عید داده بودند، ممکن است منتفی شود!

امروز هم احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سری مجموعه« پایتخت» متنی را در اینستاگرام خود قرار داد که تلویحاً از منتفی شدن ساخت این تله فیلم خبر می داد. او نوشت: «قول داده بودی قصه رو تموم کنی.تمومش نکردی و رفتی. پس ما هم نمیسازیم. حداقل تو این روزای ابری نه. چرا که بارون میاد و یاد تو چشمامونو خیس می کنه. آدما تو هوای صاف می خندن و می خندونن. شاید بعداً وقتی هوای دلمون صاف شد. برای یادگاری آخرین یادگارتو ساختیم. خشایار عزیز ما رو ببخش. نمیتونیم».
الهام غفوری تهیه کننده این مجموعه در این باره به بانی فیلم گفت: حال بچه ها خیلی بد و به هم ریخته است. صحبت هایی هم شده اما به دلیل اینکه تلویزیون سفارش دهنده است، منتظر تصمیم مدیران هستیم. بنابراین ممکن است وقفه ای در ساخت تله فیلم «پایتخت» بیفتد.
وی همچنین افزود: همه ما از این خبر غافلگیر شدیم و خبر عجیب و شوک بزرگی بود. می دانم که با این شرایط کار کردن خیلی سخت است. بنابراین همه چیز به تصمیم مدیران تلویزیون برمی گردد.
برچسب‌ها
نظرات کاربران

نظر دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

سینما باز

آدرس : میدان فردوسی - خیابان شهید موسوی - خیابان بهبهان - پلاک 11

تلفن : 88594213

فاکس : 88594215

info@cinemabazi.com

کلیه حقوق مادی و معنوی برای سینما بــاز محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب