پایگاه خبری تحلیلی سینما ایران و جهان

مسعود رایگان: جوک های خیابانی را وارد سینما کرده اند!


۰۳,فروردین,۱۳۹۸        خبر,سینمای ایران        بدون دیدگاه        کد خبر: 4969
سینماباز

مسعود رایگان نقطه ضعف سینما در سال گذشته را چنین بیان می کند:«فیلمنامه بنیاد هر فیلم است و در سینمای ایران ضعف فیلمنامه وجود دارد، اگر فیلمنامه ای خوب باشد، به فیلمی متوسط می رسیم، چه رسد به اینکه فیلمنامه هم ضعیف باشد. فیلمنامه اصل هر فیلم است. تعدادی از فیلم ها را در جشنواره دیدم، اما ترجیح می دهم نظری درباره فیلم ها ندهم. به هر حال اصول مشخصی برای ساخت فیلم ها وجود دارد که نمی توانیم منکر آن ها شویم و به نظرم تعدادی از فیلم ها از اصول اولیه هم دور شده اند».
این بازیگر در ادامه به بانی فیلم می گوید:«همکاران ما به قصد فروش بالای فیلم ها، سطح سلیقه مردم را نازل و جوک های خیابانی را نیز وارد سینما کرده اند! در حالی که ساخت کمدی مناسب، بسیار کار سختی است و کمدی سازان درکشور ما شاید به تعداد انگشت های یک دست هم باشند. من تحلیلی برای این وضع سینما در آینده ندارم».
رایگان در پایان تاکید می کند:«دراین وضع اقتصادی دشوار باید تصمیمی در سطح کلان گرفته شود تا مردم رغبتی برای تماشای فیلم ها در سینما پیدا کنند، زیرا با صحبت های اخیر مبنی بر ازدیاد قیمت بلیت فکر می کنم، مخاطبان سینما در سال ۱۳۹۸ کاهش پیدا می کنند».
برچسب‌ها
نظرات کاربران

نظر دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

سینما باز

آدرس : میدان فردوسی - خیابان شهید موسوی - خیابان بهبهان - پلاک 11

تلفن : 88594213

فاکس : 88594215

info@cinemabazi.com

کلیه حقوق مادی و معنوی برای سینما بــاز محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب